740,28 ₴
Показать оптовые ценыСтикувальний елемент E 055 classic темний , лепний декор із поліуретану
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decowood |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиуретан |
| Покрытие | Краска |
| Размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Стикувальний елемент |