

914,16 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Матеріал | Поліуретан |
| Розміри | |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | грунтоване, під фарбування |
| Тип виробу | Карниз під LED-підсвічування |