1 290 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Build System |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 0,6 мм | товщина |
| 2030мм | висота |
| 820 мм | ширина |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверний довідник | Немає |
| Дверний упор | Немає |
| Конструктивні особливості | Без порога, Глухі |
| Число полотен дверцят | Однопальні |
| Напрямок відчиняння дверей | Симетричне |
| Наявність ручки | Да |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Порода дерева | Ясен |
| Спосіб відчинення дверей | Розсувна |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відчиняння дверей | Механічний |
| Товщина дверей | 0.6 мм |
| Уплотнители | Да |
| Ширина дверей | 820 мм |